Get Adobe Flash player

جستجو

پیش‌بینی وضعیت هوا

Tehran °C
Gachsaran °C
Hamburg °C
New York °C
Dubai °C
Tokyo °C
  13.12.2017

رزرو بلیط هواپیما

دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آیسان گشت اقدام به رزرو بلیط هواپیما برای پروازهای چارتر خود بصورت برخط (آن‌لاین) کرده است. برای سهولت کاربران عزیز، مراحل این رزرواسیون بسیار ساده تهیه شده است. لازم است قبل از اقدام، به چند نکته ذیل (در ادامه مطلب)، برای رزرو بلیط توجه کنید:

1- در مرحله اول یکطرفه یا دو طرفه بودن سفر خود را تعیین کنید.

2- مبدا و مقصد خود را تعیین کنید. توجه داشته باشید که پس از انتخاب مبدا، باید کمی صبر کنید تا مقصد بارگذاری شود. این مشکل در اینترنت پرسرعت قابل لمس نیست!

3- تاریخ رفت و درصورت دوطرفه بودن سفر، تاریخ برگشت را تعیین کنید. برای تعیین تاریخ بر روی آیکون قرمز رنگ تعبیه شده کلیک کنید. درصورتیکه تاریخ میلادی نمایش داده شد باید از اینترنت پرسرعت‌تری استفاده کنید! با کلیک بر روی ”امروز“ به تاریخ روز خواهید رفت.

4- الزاماً تاریخ وارد شده توسط شما در لیست پروازهای ما نخواهد بود. لذا در مرحله بعد به تاریخ رزرو پیشنهادی سایت توجه کنید.

5- تعداد افراد بزرگسال، خردسال و نوزاد را انتخاب نمایید. در مرحله بعد، از قیمتها و شرایط مالی تعیین شده برای هر مقطع سنی مطلع خواهید شد.

6- بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. با این کار سایت، اولین و نزدیک‌ترین پرواز نسبت به درخواست شما را یافته و نمایش خواهد داد. در مرحله بعد باید یکی از موارد پیشنهادی سایت را انتخاب و مارک کنید.

7- در مرحله سوم، باید اطلاعات مسافر(ها) از جمله نام و نام خانوادگی را وارد کنید. همچنین باید اطلاعات خودتان را نیز در قسمت سفارش‌دهنده وارد کنید. بدیهی است که در صورت بروز هر گونه تغییر یا مشکل، مدیریت رزرو آیسان‌گشت، فقط با سفارش‌دهنده تماس خواهد گرفت.

8- در مرحله پرداخت، ایمیلی حاوی سفارش شما برایتان ارسال می‌شود تا درصورت بروز مشکل در پرداخت توسط سایت بانک، با مراجعه به ایمیلتان و کلیک بر روی لینک سفارش، ضمن آگاهی از وضعیت سفارشتان، می‌توانید مرحله پرداخت آن‌لاین را دوباره پیگیری کنید.

9- فقط درصورتیکه پرداخت شما موفق بوده باشد رزرو شما پذیرفته می‌شود. لذا در صورتیکه به دلیل وجود مشکلات فنی شایع در سایت بانک و یا اینترنت، موفق به ورود به سایت بانک و پرداخت آن‌لاین نشدید، با آژانس تماس بگیرید تا از طریق دیگر رزرو شما تایید شود.

از این که وقت گرانبهای خود را برای مطالعه و انجام رزرو بلیط در سایت آیسان گشت صرف می‌کنید، بسیار سپاسگذاریم.

هواپيمايي ماهان هواپيمايي آتا هواپيمايي کاسپين هواپيمايي ارم هواپيمايي کيش هواپيمايي نفت هواپيمايي تورکيش هواپيمايي آسمان هواپيمايي ايران اير سازمان هواپيمايي کشوري شرکت قطارهاي مسافربري رجا